Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-12-2010, 12:27 PM   #52 (permalink)
vittoria è nostra
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: 'ben şu taşı kullandım ve gerçekten şu etkisini gördüm' diyen var mı???

bendede ametist, kristal kuvars, malakit, oniks, taşlarından kolye uçları ve florit taşından bir bileklik var. ama taşların kullanımında devamlılık sağlayamadım:( gümüş yüzüğüm dışında takı kullanmaya alışık olmadıgımdan dolayı bir türlü taşıyamadım üzerimde ama yeniden başlamak istiyorum hatta alican1199 arkadaşın bahsettiği üzere çakralarıda araştırmam lazım sanırsam. devamlı üstümde taşımaktan ziyade çakralarla meditasyon şeklinde kullanmak daha iyi olabilir sanırım. birtürlü nasıl kullanacağımı tam olarak kesitemiyorum çünkü birçok kaynakta birçok bilgi yer alıyor kafam karıştı iyice :/
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla