Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-09-2008, 03:40 AM   #107 (permalink)
vasko
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vasko is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Genel Kullanım Rehberi

Nezaketiniz için teşekkür ederim hepinize.

Sitenizi şöyle bir gezdim. Röpörtajlarada baktım. Video yada memnun kalanların yazıları umrumda değil; Reklamlarda da şu aleti kullandım çok güzel oldum, şunu şeyyetim manyak oldum gibi ezberden çok şey zırvalanıyor...
Müziklerin içeriğine bakmadan asla dinlemicem. Dediğim gibi içeriklerine bakıcaz, ama tehdit olarak algılamayın lütfen.. Bir şey yapabileceğimden değil, sadece güvenmek istiyorum.
Subliminal ile ilgili zamanında baya bir ilgilenmiştim. Kazaa Ares gibi programlardan indirdiğimiz mp3lerin içinde gizli mesajlarda olabiliyormuş. İster sapıkça, psikopatça amaçlar için olsun, ister parti reklamı...

Sitenizi gezerken kendimi alacakaranlık kuşağı dizisinden bir bölümde gibi hissettim.
Bir kasabada herkez garip bir şekilde çok mutlu, herşey toz pembe, hiç bir sorun yok. Fazla iyi...
Bölümün sonunda da tam hatırlayamıyorum ama kasabanın halkını uyuşturan, mutlu birer zombiye çeviren bir adam çıkıyordu. Tabi bölüm kahramanlarımızda bir gariplik olduğunu anlayıp kaçmak istiyor ama yakalanıp onlardan biri olup çıkıyordu.
Alınmayın sadece sadece benziyor. Pranoyakça ama öyle :)

vasko isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla