Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-11-2010, 06:07 PM   #9 (permalink)
tolgaasya
Yüzbaşı

tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about
Standart Cevap: EVLİLİK VE BİLİNÇALTI

Alıntı:
nazendem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende henüz 17 yaşına yeni girmiş bir lise öğrencisiyken tanıştığım yakışıklı çocuk için arkadaşlara sürekli ben onunla evlencem ben onunla evlencem diyip dururdum.Evlenmek orda dursun onunla çıkma gibi bir umudum bile yoktu.Çünkü çocukluktan kalma çirkinlik kompleksim vardı.Tabi bu kompleksin nedeni 5 numara kalınlığında gözlüğüm,sivilceden görünmeyen suratım ve aşırı zayıf bir kız olmamında etkiside olabilir :) Geçmiş zaman tam bilemiyorum.:) Gel zaman git zaman üniversiteye bu kompleksimden arınmış bir genç kız olarak başladım ve onunla çıkmaya başladık.Şimdi 2.5 yıllık evliyiz :)
Paylaştığınız için teşekkürler. Çok çok sevindim. Allah mutlu etsin :))
Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla