Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-11-2010, 03:03 PM   #6 (permalink)
Perfinya
Üsteğmen

Perfinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 806
260 Mesajinıza toplam 1,000 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Perfinya will become famous soon enoughPerfinya will become famous soon enough
Standart Cevap: mucizevi çay

Ben bitki çaylarını çok severim. Mutfağımda büyük bir çekmecenin içinde çeşit çeşit kavanoz kavanoz kuru otlarım var. Yeşilçayım da var ama henüz tadına alışamadım. Elmalı yeşilçay tarifi de denedim ama onu da sevmedim.

Denemek isteyen olur diye tarif edeyim.

1 elmayı 4e parçalayıp haşlayın. Elma aroması, tadı suya geçince altını kapatıp 1 çay kaşığı yeşilçay dökün.(tabii elmaları sudan çıkarın)Az demleyin.

Tüm bitki çayları şekersiz içilmeli.

Bazı çaylara limon yakışır bazılarına limon katmak çayın kimyasını bozar.

Balla - pekmezle tatlandırabilirsiniz .

Önemli bir bilgi:

PEKMEZE VE BALA METAL KAŞIK SOKMAK BU BESİNLERİN KİMYASINI DEĞİŞTİRİR.CAM YA DA VERNİKSİZ TAHTA KAŞIK KULLANIN.
AYRICA BALI ÇOK SICAK SUYUN İÇİNE ATMAYIN. ÇAY BİRAZ ILIYINCA BALI EKLEYİN.BALIN FAYDASI AZALIR.

Hoşuma giden şeyler yaparak enerjimi serbest bırakıyorum.Bilinçli bir şekilde hayatımdaki sevginin enerjisine odaklandığım zaman beni yorup tüketen kıskançlıklar ve gönülsüzlükler eriyip gidiyor.Bugün enerjim adeta ışık saçıyor ve huzurluyum..Gücümü ve enerjimi kaybettiğimde,her an yeniden toparlayabilirim.Şimdi gücümü ve enerjimi toplamanın tam zamanı...
Perfinya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla