Konu: Soba
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-11-2010, 11:55 PM   #5 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Soba

Alıntı:
smyrna1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sizin kalbinizden yazdığınız gibi bende kalpten kalp gözüyle okudum, ben de geçen soba diye bir belgesel izlemiştim trt belgesel kanalında, en çokta unutamadığım bizim zamanımızda elektrikler kesilirdi sık sık, o vakitlerde sobanın evin içini aydınlatması özellikle tavan ve duvarlarlada bıraktığı ışık hareketleri öff, portakal mandalin kabuğu yanığı, güzeldi bea:)
evet bende gördüm o belgeseli safranboluyla ilğiliydi sanırsam kanlaları kurcalarken görmüitüm ve benim tüm anılarımı canlandırdı hemen yazdım bunları :)).farklı insanlar olsakta ortak mutluluklarımız var tıpkı soba gibi elektrik kesintileri gibi hoş ozamanlar söylenirdik bunlara şimdi özlemle anıyoruz