Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-11-2010, 08:01 PM   #26 (permalink)
matri
Yüzbaşı

matri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,012
541 Mesajinıza toplam 1,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
matri has a spectacular aura aboutmatri has a spectacular aura aboutmatri has a spectacular aura about
Standart Cevap: Karşı cinsi kendine çekmek, Hayatının aşkıyla tanışmak?

Alıntı:
truva 3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de uzun zamandan beri bu ilişki sorunumu çözmeye çalışıyorum .hep evlenme aşamasında ilişkilerim bitti nasıl oldugunu anlamadan yada daha eskilerde nerde olmayacak ilşkiler var onları çekerdim biraz olumlamalarla en son olabilecek bir ilişki çektim ama oda koptu o kişi daha sonra birisyle evlendi :( şimdi birisi var bu kişi benim için çok uygun ama bundada uzun zamandan beri tanışmamıza ragmen bir ad koyamadık ilişkiye bundada telkin çalışması yaptım yaptıgım gnden beri tamamen ortadan yok oldu ben bunu bu yaptıgım çalışmadan kafasının karıştıgına yorumluyorum bu durum için ne dersiniz?
tabi ben bir uzman degilim, basit bir forum takipcisiyim, ama sanirim birileri farkli bir telkin bir fikir bir degisim yada senin gibi bir telkin calismasi yaptigi zaman, onun farkli biri oldugunu dusunup, urkebiliyoruz.. yenilikleri sindirebilecek kadar hizli dusunme egitimi bulunmuyor bizlerde sanirim..