Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-11-2010, 04:34 PM   #3 (permalink)
yelda_k
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: meslek lisesinden üniversite kazanma şansım nedr ?

harika bir bolumdesın .bende meslek lısesı mezunuyum ve gurur duyuyorum kendımle .en ii okuldu benım ıcın..okurken cok zorluk cektım staj dershane okul derken sadece mutsuzluk verdı ve hıç bırıne tam ıstedıgım gıbı konsantre olamdım ..neden cunku beynımde asla olmaz cok yorgunum ..off bu beyınle nasıl ders calısılır yorgunluktan oluorum derdım .akşam 5e kadar stajdaydım ..sonra dershaneye .eve zaten 9da geliodum ..hep agladım durdum ..sonuçmu ? kazanamdım ...ama hatam neydı bılıomusun hatam hep olumsuz dusundugumdendı ..oysa olurdu ben elımden gelenı yapsaydım keske .kazanamam kazanamam deerken kazanamadım ...sonra ertesı sene tekrar gıttım dershaneye :) ve meslek lısesı oldugum halde ımkansızı basardım ..ve suan unı ogrencısıyım ..tatlım ne olur sen benım hatamı yapma ! elınden gelenın fazlasını yap ..çalış bak goruceksınki olucak .(saglık meslek lısesı ögrencısıydım )

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla