Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-11-2010, 02:16 PM   #89 (permalink)
bilgendilo
Teğmen

bilgendilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,901
116 Mesajinıza toplam 555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bilgendilo will become famous soon enoughbilgendilo will become famous soon enough
Standart Cevap: Bugün affediyorum...

Alıntı:
frezya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yaa ama Bluepebblescımm beniiim,benimde kafam karıştı şimdi.Ben o kişiyi tamam affetmeye çalışıyorum,hatta bu konuda baya yol katettim gibi,öyle hissediyorum.Bana yaptıklarından,hatalarından dolayı,kırdığı için,yorduğu için vs.vs... affediyorum.Affetmeye çalışıyorum.Fakat biliyosun ki kul hakkı apayrı bişey,hakkımı yiyen birisi sonuçta.Eğer öyleyse benim affetme çalışmaları da affetme de güme gitti
canım ya senin kafanı ben karıştırdım galiba, kendimi kötü hissettim bak şimdi benim yüzümden affetme çaılşmaların güme gitmesin lütfen, bak ne dicem, kullarının hepsinin de cennete gitmesini isteyen Rabbimiz kul hakkını ancak kulun kendisi affederse o zaman affedermiş ya, işte bunun için de o kul hakkını helal etsin diye, o kişiye cennette bi köşk hediye edecekmiş, öyle güzel bi köşkmüş ki kimse buna hayır diyemiycekmiş, bunu bana eşim anlatmıştı işte bizde affettiğimizde ve tabi hakkımızı helal ettiğimizde kendimize tüm güzellikleri çekerek bu köşkü kabul ediyoruz
bilgendilo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla