Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-11-2010, 02:04 PM   #87 (permalink)
bilgendilo
Teğmen

bilgendilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,901
116 Mesajinıza toplam 555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bilgendilo will become famous soon enoughbilgendilo will become famous soon enough
Standart Cevap: Bugün affediyorum...

Alıntı:
Bluepebbles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam Bilgencim,

Kafan karışık gördüm seni. Hakkımızı helal etmeden affetmek mi? O nasıl bir affediş olur Bilgencim? Affetmek şartlara bağlanmaz. İçinden gelen tüm güzel hislerinle, tüm içtenliğinle affedeceksin.
Bütünüyle, kayıtsız şartsız.
Rahatlayacaksın canım, inan bana.
Çoook rahatlayacaksın.

Sevgiyle kal canım,
Meleğini kokla benim için:))

çok teşekkür ederim yeni moderatörümüz sevgili bluepebbles ben affetmeyi senden öğrendim, inan daha öncede yazmıştım affetmeye başladıktan sonra güzellikleri kendime çekmiye başladım, ama içimden bi ses hep beni vazgeçirmiye çalışıyodu ' o sana bunları yaptı nası affedersin, affediyon bari hakkını helal etme, bu yaptıkları yanına mı kalsın yani, oh ne ala' falan içimdeki sesi dinlersem daha neler neler diyo da, bunun yanlış olduğunu tahmin ediyodum ama bi de senden duyup içimdeki sese ispatlamak istedim, şimdi ben ona sesleniyorum ' ya naber bak gördün mü moderatörümüz de öle diyo, sus artık sen bana inan ey içimdeki ses'
bilgendilo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla