Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-11-2010, 03:23 PM   #5 (permalink)
strongman
Üsteğmen

strongman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
218 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
strongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the rough
Standart Cevap: eft basitmiş video

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hımm site olddukca güzel 80 sayfalık bir kitabu bilgisayarıma indirdim okuyup anlamaya çalışıyrdum bilgiler vidolarda diyip duruyor ama vidolar yoktu..:) sitede vaka çalışması var vuruş noktaları gösteriliyor..yanlızca anlayamadığım bir şey var zaten kitaptatda aklıma takılan oydu..olumsuz cümlelerle vuruş yapılıyor bu kuantuma ters değil mi yani ben korkuyorum dedikce korkularımız artmaz mı ? geçmişte bende bu düşünceyi oluşturan ilk güne gitmeye o gün olanları anlatarak vuruş tekniğini uyguluyorum ..sonra set ap cümlesi buluyorum ..biraz daha detaya ihtiyacım var galiba..
Alıntı:
neseli ceni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet bu benim de aklıma takılıyor...
evet arkadaslar aynen benim de kafama takiliyor ,bu konu hakinda herhangi bir aciklama yapamam,ama eft hakikatende ise yariyor ben yaklasik 1 aydir uyguluyorum sigara disinda kotu aliskanliklarimin cogundan vazgectim..
strongman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla