Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-11-2010, 07:10 PM   #4 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Zerynthia Süper Modumuz'u Tebrik Ediyoruz

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Özellikle son aylarda her şeye tek başına koşturan desteği ile forumumuzu aktifleştiren Zeynthia bundan sonra Süper Mod olarak forumumuzda devam ediyor.
Emekleri için çok teşekkür ediyorum.
Tüm dileklerin gerçek olsun iyi ki varsın
Atakan bey çok teşekkür ederim. Ama tek başına demeyin yaa. Her şeyde Atakan beeeeyyy diye kim peşinizde koşuyo. Kim diyo benden başka ona bakın, şuna bakın, şuna da bakın, onu napıyım, aaa bak bu olmamış diye. Anlaşılan pek çaktırmıyorum ama size de çok iş yüklüyorum. :)) Mütevaziliğinizden şikayet de etmiyosunuz.

Ben siz benden kurtulmaya çalışırsınız diye düşünüyordum ama süper mod yaptınız. Valla teşekkür ederim. Rengimiz de aynı oldu. Bunu da ayrıca belirtmek isterim. Mod halimle sizi o kadar uğraştırıyodum. Şimdi süper olduğuma göre başınıza daha çok iş çıkarıcam demektir.

Çok teşekkürler. Siz de iyi ki varsınız. Ben tüm dileklerinizi gerçekleştireceğinizi bildiğim için her birinin hayatınıza en hayırlı şekilde girmesini dilerim.

Ayyy havaya girdim. Hiç mütavazi olamicam.

Sevgiyle kalın, sağlıkla nefes alın.

Alıntı:
Ezeli_Nur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrik ederim ZerynthiaSüper Moderatorluk çok yakıştı.Hayırlı uğurlu olsun.
Teşekkür ederim tatlım. Ne yalan söyliyim bende beğendim kendimi böyle.

Hem en çok yardımlaştığım hem de en iyi şekilde iletişim kurduğum arkadaşımsın. Bana katkıların için de ayrıca teşekkür ederim.

Sevgiyle kal.

Alıntı:
planner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir tebrik de benden olsun. Nice mutlu, verimli forumlara.:)

(Doğum günü kutlar gibi oldu.:) )

Sevgiyle kalın.
Teşekkür ederim plannerciğim. Bu doğum günü kutlaması gibi tebrik mesajlarının şerefine bugünü fahri doğum günüm olarak ilan ediyorum.

Sevgiyle kal.

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
süpersin artık ..süper olmak için bir nedenin daha varr..hayırlı olsun..
Canım yaaa. Çok teşekkür ederim. İyi ki varsın sen hayat kurtarıcım... Evet süper oldum ben. Ben süper olduğuma göre etrafımdakilere de bulaştırıcam demektir. Hepimiz süperiz yani.

Sevgiyle kal, sağlıkla nefes al.