Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-11-2010, 09:09 PM   #6 (permalink)
neseli ceni
Üsteğmen

neseli ceni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 646
189 Mesajinıza toplam 554 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli ceni is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İlaçsız Tedavi

Alıntı:
maviinci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çookk güzel bir yazı.. Paylaşım için teşekkürler. Dee,, keşke ilacınızı bir anda bırakmak yerine doktor kontrolünde bıraksaydınız?? Yada kendiniz azaltarak da bırakailirdiniz. Bir anda kesmek emin olun çok zarar vermiştir. İnşallah şimdi iyisinizdir...??
Kullandığım ilacı zaten bırakmak istediğim için yarım almaya başlamıştım. 3 hafta kadar bir süre yarım aldım ve dün bıraktım :)
aslında çeyrek şeklinde alarak da daha da azaltmaya gidebilirdim ama
bu 30mglık bir ilaç ve bağımlılık yapmıyor, doktorlar verirken istediğin zaman al istediğin zaman bırak diyor (uyku probleminden bahsediyorum burda, depresyon ya da başka bir ruhsal rahatsızlığın tedavisi farklıdır, uykun düzene girdiğinde bırak şeklinde, ben de iştah kaybı da olduğundan en az 6 ay kullanma süresi verdi doktor, sonrasında bırakmaya gidecektik ben ilacın rahatlığına alıştım, ha bugün bırakırım ha yarın diyerek ilacımı 4 ay daha kullanmaya devam ettim, hata bende:) )
İlaçlarım bitmişti zaten, tam isabet oldu bırakmaya KESİN karar vermem, yeni bir tane daha alayım çeyrek kullanmaya devam edeyim bi kaç hafta daha sonra bırakayım demeye cesaret edemedim çünkü elimde oldukça içiyorum. En iyisi tamamen kurtulmak diye düşündüm.
Beklediğimden iyi gibiyim. Yarından sonraki günler daha zor olabilirmiş ama maksimum 10-14 gün sürüyormuş.
Rahatlığım bağımlılık yapmadığını bildiğimden. Korktuğum mide bulantıları.
Maneviyatım telkinler, sizler, annem :)
İLACA SON. İLACA SON. İLACA SON. İLACA SON. İLACA SON.
neseli ceni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla