Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-10-2010, 05:44 PM   #7 (permalink)
vittoria è nostra
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: yürümenin faydaları

Alıntı:
cliviaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ay canım benim. Çok teşekkür ederim. Endişelenecek bir şey yok. Çok etkilemiyor hayatımı. Sadece arada bir günlük hayatımda aksaklıklar yaratıyor işte bu yürüyüş vs için. Onun dışında gayet sağlıklıyım
Hepimize sağlık, mutluluk, barış diliyorum. Sen de IŞIKla kal. Bu kelimeyi çok severim. Harikasın
olsun biz farkındalıkları yüksek insanlarız cliviafcım:) belki bu senin ileride daha büyükk rahatsızlıklar çekmemen için bir işarettir canım:) bizde o işareti dikkate alıyoruz ve böyle ufak tefek rahatsızlıkların hayatımıza gölge düşürmemesi için harekete geçiyoruz:)

evet bende severim ışık güzeldir. herkesin hayatında ümit ışığının olması gerek. oyüzden herkes ışıkla kalsın diliyorum. yüreğimiz aydınlansınki güzellikleri görebilelimm, farkındalık kazanalım;)

güzel dileklerin için bolca amiinn amiinn aminn diyorum. Dilerim herkes herşeyi gönlünce yaşasın.
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla