Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-10-2010, 05:25 PM   #6 (permalink)
Neptün
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold
Standart Cevap: uyumak için ilaç kullanan var mı?

Kesinlikle aşabileceğini düşünüyorum. Telkinler birçok sorunu çözmeye yardımcı oluyor. Ben çok kez yaşadım bunu. Valla ben çok alıştım telkinin rahatlığına :) Bir derdim mi var hemen telkinle çözüyorum. Hiçbir yan etkisi yok üstelik! Harika bir şey bence. Dilersen olumlama da yaparsın. Suçluluk ve egoyu dinlemeyi ihmal etme. Özellikle suçluluk telkini. Her derde deva

Uykusuzluk için olumlama yazayım sana. Ego+Suçluluk dinlersin. Ve her gün bu olumlamayı yaparsın. Olumlamayı Louise L. Hay'in "Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri" kitabından yazıyorum.

Aynen şöyle: "Günü sevgiyle geride bırakıyorum ve yarının kendi başının çaresine bakacağını bilerek huzur dolu bir uykuya dalıyorum."