Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-10-2010, 11:11 PM   #16 (permalink)
vittoria è nostra
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: AYNA MEDİTASYONU

bugün çok mu yüklendim acaba kendime az önce tüm yazılanları okudum ve hemen denemek için aynaya gittim :( aynaya bakmamla 2.saniyede onun bana baktıgını hissetmem bir oldu ürktüm son zamanlar fiziksel olarakta kendime pek bakmadıgımdan daha bir yabancı geldi aynadaki bana :( 5saniye bile bakamadan bıraktım aynayıı.

nasıl devam edicez bu garip korku varken içimizde?

birde aynadakinin bize baktıgını hissettiğimiz an tamamlanmış mı oluyor meditasyon? başarmış mı oluyoruz? ben ilk defa deniyorum da hem meditasyonu hem de ayna meditasyonunu.

birileri yardımcı olabilirse sevinirim yoksa bu gece aynaya bakamadıgımdan lenslerimi çıkaramıcam

bakalım bir sonraki denememde süslenip püslenip geçeyim ayna karşısına bir de öyle deneyeyim belki korkmam
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla