Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-10-2010, 09:28 PM   #92 (permalink)
vittoria è nostra
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: AYNA AYNA SÖYLE BANA

Alıntı:
ozel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yillarca inansamda inanmasamda (ki onceleri pek inanmiyordum) kendimi sevdigimi soylemek ve benzer olumlamalari hep yaptim ve aynada kendimi sevdigimi soyledim durdum, aynaya bakip kendime defalarca "bana isigini goster" dedim, Telkinlerimi dinledim ve onlari meditasyon ve dualarimla destekledim, Atakan cok hakli tek basina Telkinler yetersiz kalir, pozitif yollarla desteklenmeleri gerekir, yillar icinde kendimeki muthis deyisikliklerin farkindaydim ve daha cok daha cok daha hizli daha hizli deyismek istedim cunku yillarca kendimi dovmus yillarca kendime sovmus biri olarak artik cok yorgundum ve bu deyisimin aziciginin bile bende yarattigi o huzur, kendine guven nese ve simdide yasayabilmenin rahatliginin olabilecek en cogunu istedim... AMAN DIKKAT!! iste bu noktada sakadan anlamayan ve gercekten her dusuncemizi emir olarak algilayan bilincaltimiz ve onunla birlikte calisan evrenin yogun calismalari devreye giriyor ve senin hizli deyisimin icin sana ellerinden gelen her turlu yardimi yapiyorlar, yani ben daha fazla huzur isterken bunun bana en hizli gelebilecek seklinin KANSER olabilecegini ruyamda gorsem (ki gordum ama anlamadim) inanmazdim. Evet Kanser oldum, ben kendim icin en iyisini isterken Kanser olmanin sokunu anlatamam size, ama kisa zamanda kendime geldim ve NEDENini sorabildim cevap cok basitti;
Kendimizde yatattigimiz ciddi hastaliklar en hizli deyisim araclaridir...Evet Kanserle mucadele ederken dusunecek ve ic sesimi dinleyecek cok vaktim oldu, kendimin ve kendi yasamimin degerini anlayacak, sevdiklerimin ve sevginin onemini anlayacak cok vaktim oldu... Halbuki daha sakin daha hayatimi yasayarak kah gulerek kah aglayarakta kisisel deyisimi basarabilirdim..sonradan anladim...
Herseyi dogal akisi icerisinde yapmak sart, acelenin bedeli agir olabiliyor..
Sevgi ve isikla kalin.
büyük geçmiş olsun diyorum ve tüm kalbimle bir an once ıyıleşmenizi diliyorum. evrenin şifası sizinle olsun. herşeyin gönlünüzce olmasını diliyorum.
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla