Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-10-2010, 11:17 AM   #17 (permalink)
Alexandra
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: Evdeki Çöplerin Ayrıştırılması... Çok önemli

Alıntı:
Perfinya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
paylaşım için teşekkür ederim.
Bizim belediye çarşamba öğlen öncesi kağıt plastik metal gibi atıkları ayrı topluyor.Aynı zamanda boş pet şişe içinde kullanılmış sıvı yağları ayrı topluyor. Bu sene okullar açıldığında topladığı bu atıklarla geridönüşüm yaparak ilköğretim öğrencilerine ücretsiz defter dağıttı.Şimdi de belediyemiz plastik kapak topluyor. Bu kapaklar da Özürlü insanlarımıza ücretsiz tekerlekli sandalye olarak geri dönecek.
Durmak yok hizmete devam
Harikasın Perfinya,

Bu kadar duyarlı olman ne güzel, bütün bunları takip etmen, destek vermen. Çoğalacağız, gün be gün çoğalacak sayımız biliyorum :))

Kimbilir bu konuyu okumayan daha kaç kişi vardır, eminim onların içinde de çöplerine dikkat edenler, pillerini ayrı biriktirenler bulunuyordur.

Duyarlı insanları çok seviyorum. Bu dünya da yaşamaya devam edeceğimiz için, düşünmek zorundayız.

Evimizde çöplerle yaşamıyorsak, dünyayı da temiz kullanacağız. Özenli olacağız.

Biliyorum. Bir gün herkesin evinden çöpler ayrı poşetler halinde çıkıp ayrı çöp kutularına atılacak.

Biliyorum biliyorummm:))

Geri dönüşüme katkıda bulunacağız hepimiz:))

who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla