Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-10-2010, 12:10 AM   #39 (permalink)
Neptün
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold
Standart Cevap: gel git durumlar

Alıntı:
frezya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlarr,ben 2 haftadır ego güven güçlendirici ve suçluluk duygularını dinliyorum.İlk bir kaç gün baş ağrısı sonra bir kaç gün de sinirlilik hali yapmıştı.Bugüne kadar çok iyi hissediyordum kendimi(ara ara sinirlilik olsa da,eskisi kadar yok)Bugün nüfus cüzdanımı kaybettim ve çok büyütülecek bişey olmamasına rağmen(sonuçta bi çözümü var)kaybettiğimi anladığım andan itibaren acayip bi moral bozukluğu yaşadım.Aradım her yeri,bulamayınca oturup sinirden ağlamaya,kendimi suçlayıp,söylenmeye başladım ve eskiden yaşamış olduğum yapmış olduğum hatalar geldi aklıma(zaten onlardan kurtulmaya çalışıyorum)Oturdum bi güzelde onlar için ağladım.Sanki bu olay beni tetikledi ağlamam için.Bu şimdi telkinlerle alakalı olabilir mi?Dalgalanma bu mudur???Ben kurtulucam di mi bu suçluluk halinden,sinirim çok bozuldu...
dalgalandım da duruldum koştum ardından yoruldum
frezyacım endişe edicek bir durum yok. suçluluk telkini çağırmış olabilr geçmişte yaşadıklarını. şimdi onları affetme süreci içindesin o yüzdendir. bu durum geçici, güzel günler geliyooooor sabret