Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-10-2010, 06:23 PM   #62 (permalink)
YESHAPPY
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold
Standart Cevap: Elindeki Kitap

"R.Şanal_Kuantum Düşünce Tekniği"

Maddenin enerjiye, düşüncenin gerçeğe dönüştüğü bir alana bakmak heyecan verici bir duygu. Atomaltı dünyanın fotonları sizin emirlerinizi bekliyor. Bolluk, heyecan, aşk ve sevgi dolu bir yaşam için düşünmeyi yeniden öğrenmek keyifli bir serüven. Çok katlı ve çok boyutlu insan bilincinin tam kapasite kullanımında ne gibi sonuçlar ortaya çıkacağını yavaş yavaş görüyoruz artık. Kuantum Düşünce Tekniği basit bir "düşün ve elde et!" esasına dayanmaz. Bununla birlikte ve daha çok Evrensel ilkelerle uyumlanmanın yollarını da sunar bize. Kuantum Düşünce Tekniği tamamen uygulamaya dönük bir çalışma biçimidir. Konuşmaktan çok yapmaya, bilmekten çok olmaya, değişmekten çok öze ulaşmaya yönelik bir çalışma.
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla