Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-10-2010, 05:21 PM   #42 (permalink)
hayatimdegisti
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Merkezimizde ki İlk eğitimimiz

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu eğitim için son 3 kişi kontenjan kalmistir.
Birebir olarak kişiye özel olumlamaların belirleneceği eğtiim için kayidinizi yaptirabilirsiniz.
Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kişiye Özel Olumlama Sanatının İncelikleri
Tarih:23 Ekim Cumartesi 13.00-15.00
Yer:Hayatım Değişti Kişisel Gelişim Akademisi
İstanbul Merter
İrtibat No:05395596422
Eğitimci:Abdullah Canıtez
Atakan Sönmez

Olumlamaların mantığı ve işleyişi nedir ?
En etkin olumlamalar nasıl düzenlenir ?
İsteklerimize ulaşmak ve sorunlarımızı çözmek için olumlamalarımızı oluşturmayı ve olumlamalarla bilinçaltımızı doğru bir şekilde etkilemeyi öğreneceğiz.
Hediye:Çekirdek inanç tespiti ve çekirdek inancımıza uygun olumlamalar tüm katılımcılara hediye olarak yapılacaktır.
Ayrıca her katılımcıya hedeflere uygun olumlamalar hazırlanacaktır.
Kontenjan:12 kişidir
Fiyatı:100 tl Ocak Ayına Kadar:40 tl dir.

Kayit için form doldurunuz
http://www.hayatimdegisti.com/basvuru/index.php

Bu eğitim ilk eğitim olduğu için 70.000 yakın üyemize duyuru yollamadik.
O yüzden katilim sınrlı olacaktır.Her kişi ile birebir ilgilenme fırsatı olacaktır.
Kişisel gelişimin temeli olan nasıl olumlama yapacağınız ile ilgili bu eğitimi kaçirmayin.
Facebook etkinlik sayfamız
Willkommen bei Facebook

Şu an için form dolduranlarla birlikte eğitim için kontenjan dolmuş görünüyor.
Form dolduranlara da tek tek mesaj atip adres bilgilerini detayli yollayacağim.
Eğitimde ikramlarımızda sınırsız olacak.
Ekler pastalar;ispanakli peynirli börekler,kurabiyeler,içecekler.

Katilimcilar hem kişisel gelişimlerine büyük katkida bulunacak bir eğitime katilacak hemde keyifli bir cumartesi günü geçirecekler.
İlginiz için teşekkürler.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla