Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-10-2010, 05:44 PM   #17 (permalink)
tolgaasya
Yüzbaşı

tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about
Standart Cevap: DÜŞ KİTABI

Alıntı:
joseffb06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tolga bey derledğiniz e-kitabı indirdim pcden kitap okumakta zorlanırım çünki insan internette olduğu zaman hep alışkanlık haline getirdiği şeylerle ilgilenir ama hemen okumaya başladım ve 10.sayfadayım.

Neden 10.sayfada yorum yazıyorum çünki kitabınızın ışığı gidişatı şimdiden beni etkiledi bunlar bilinen şeyler olabilir ama ilerki sayfalarda daha güzel şeyler olacağını biliyorum.Çünki yazılarınızı takip ediyorum.

Belkide en çok benim böyle bir kitaba ihtiyacım var.Depresyon tedavisi görüyorum ve bilirsiniz bu rahatsızlıkta hep
olumsuz şeyler düşünülür ve olumsuz şeyleri kendimize çekiyormuşuz bunu bu siteye girdiğimde anladım ve
elimden geldiğince bu düşünce yapımı değiştirmeye çalışıyorum gerek sizin gerekse diğer arkadaşların paylaşımlarıyla bu yüzden bu çalışmanızı çok beğendim.

uzun lafın kısası böyle bir çalışma yaptığınız emek verip bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum.
Rica ederim, beğenmenize sevindim. Güzel şeyler düşünmeye çalışın. Hayat güzel. Her şeye rağmen güzel.

Ben; çalışma masama şöyle bir söz yazdım: "Güzel düşünen, güzel görür. Güzel gören, hayattan zevk alır."

Bu söz hep gözümün önünde. Selamlar.
Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla