Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-10-2010, 09:13 PM   #19 (permalink)
kediseverim
Teğmen

kediseverim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 186
114 Mesajinıza toplam 365 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediseverim is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Basit Bir Yaratıcı imgeleme Uygulaması

Alıntı:
buch_dich Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu yazıyı nette dolaşırken gördüm de çok güldüm yaa... yok önce düşün iste sonra parmak ucundan rahatla felan yahu böyle şeylere inananlar var yaa... yıl oldu 2010... 2010 oldu yaa... bu devirde hala bunlara inanıyorlar yaa... çok güzel yaa...
artık sistem insanları o kadar çaresiz hale getiriyor ki insanlar neye inanacaklarına şaşırdı...
bi ara da kaşık büken bi herif vardı... yok düşünce gücüyle kaşık büküyorum, yok önce inanmanız lazım, yok önce istemeniz lazım,
sonrada önceden hazırlamış olduğu hileli kaşıkları büküyordu felan... bu abinin adını şuan hatırlamıyorum ama vallahi kitleleri peşinden sürüklüyordu... kitle dediğim , düşünemeyen , beyinsiz insanlar yani... yahu bu devirde çok komik şeyler bunlar yaa...
bi arada etrafta secret geyiği vardı... yok önce iste , evrene hükmet , emir ver felan yahu ben bakardım mesela adam secret kitabını almış okumuş giderim sorarım: derim ki ''hacı Eee ne düşünüyorsun bu konu hakkında'' ... adam eğer şöyle derse '' yahu baba bu secret gerçekten var lan , vallahi bak ben inanıyorum'' işte o zaman o adamın yanında var gücümle koşarak uzaklaşırım...
xD... ilginç yaa... ama şunuda takdir ederim ki bu secret kitabını yazan kişi ve bu bahsettiğim kaşık büken amca çok zeki insanlardır... öyle insanlardır ki bunlar etraftaki beyinsiz kitleleri fark edip ,''lan ben bunları kandırırım,baksana şunların hallerine kafalarına kuş pislemiş beyin diye geçiniyorlar,ben bunları 2 günde peşime takarım oğlum''deyip bu işlerden müthiş paralar kazanmışlardır... bu konuda onları alkış yağmuruna tutarım... çünkü beyinlerini gerçekten kullanan insanlardır bunlar... işte yaratıcı düşünce diye ben buna derim... ama bu yaptıkları dürüstçe mi dersek işte o tartışılır... sırf dünyaya aptal kitle hakim diye onları sömürmekte bana pek dürüstçe gelmiyor... bu açıdan da onları kınıyorum...

neyse... düzen böyle işte ... n'aparsın...
iyi de arkadaşım yazdıklarınla aynı fikirde değilsin anlaşılan değil mi?bu forumda olmandan belliya da şöyle diyeyim bilinçaltın bunlara inanıyor ki bu forumdasın...