Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-10-2010, 12:38 AM   #37 (permalink)
ELPARANOID
Teğmen

Tesekkür: 146
188 Mesajinıza toplam 669 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really nice
Standart Cevap: araba kullanma korkusu

Alıntı:
yelda_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya ben ehliyet için kaydoldugumdan biel haberimyoktuu ...hiç merakımda yoktuu ...hep motorr sevdalsıydımm...sonra ögrendım ve dedılerr direksıyon dersın var ..hiç şofor koltuguna oturmuşlugum yok tu...biaz pistte calıştık falan tama dedı yola cıkıoruzz dedım nasıl olurr..tam 5 metre gittik önumuzee yavru köpekler atladı ben bıraktım dıreksıyonuu hocaa kırdı köpekler kurtulsun diee biz çarptıkk kamyonaa ..adam geldii bas bas bagırdıı bana ..oysa benim hiçç sucum yokk bence ...
sonra ben çok korktum tabii hiçç istemedım sonraa ama zorla 2 direksiyon dersınedegittim bole bolee 4 ettik ..sonra babam dedii geç direksiyonaaa ..ben öle bir kaza yaptımkiii çok korkunçtuu allahtan bana bişey olmadıı ...neseki böle durumlarda panik yapmam vee el firenini çekerek canımı kurtardımm yoksaa kesınlıkle kurtulamazdık....

ve ben buna ragmenn ehlıyettımı aldım.şimdimi hiç sorunsuzz kullanıorumm..düşün ben bu kdar sey atlatmısken kullanabılıosaam ..sen niee kullanamayasın ki?
Gercekten zoru basarmissin )) tebrik ederim))
ELPARANOID isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla