Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-10-2010, 09:43 PM   #3 (permalink)
neseli ceni
Üsteğmen

neseli ceni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 646
189 Mesajinıza toplam 554 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli ceni is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bizdeki değişikliğe çevrenin bakış açısı

daha çok eskiden görüştüğüm negatif insanları hayatımdan çıkarmak istiyorumdu artık demek istediğim. bu histen çok memnun değildim çünkü; sevdiğim belli arkadaşlarım belli bir sorunları aşmaya çalışıyor bu aralar diye onları hepten negatif ilan etmek içime sinmemişti. çok mutluyum ve kimsenin bozmasına izin vermek istemiyordum. telkinler ilkgünlerde çok işe yaradı bi haftam kuşlar gibi hafif geçti ama şu an öyle değil. vücudum tepki vermeye başladı sanırım bu duruma geceleri diş sıkması gündüzleri mide bulantısı (2 gündür) devam edip etmemekte şüpheliyim. bi arkadaşıma açtım zaten bu durumu o da ilgilenmiş bi dönem bu işlerle bilgili diikatli olunması gerektiğini söyledi endişelerimi anladı. farkındalık yaratmak istemiyorum aslında kendimde ( zaten farklı olduğumu düşündüğümü söylersem umarım ukalalık olmaz) herkes gibi sıradan ve mutlu olmak istiyorum.ne zaman bi dilek dilesem mutlu olayım diyorum zaten.mutlulukk
neseli ceni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla