Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-10-2010, 08:39 PM   #55 (permalink)
_ELİF

_ELİF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_ELİF is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Basit Ama Etkili Bir Egzersiz !

iç sesimin adeta esiri oldum,sabahtan akşama kadarolsa iyi,bazı zamanlar ki bu bazı zamanların araları çok fazla yakın gece yarılarına kadar uyumadığımı bilirim,bu iç sesim yüzünden hayattan,yaşamaktan zevk almaz hale geldim,bu banamıydı başkalarıda yaşıyormuydu bu yaşadıklarımı,arkadaşlarıma sordum benim kadar yaşayan pek yoktu.Bir akrabam İstanbula seminer için gelmişti.bende misafir oldu,kendisi piskolog olacak eğitimlerini aldıktan sonra,ona benim ilaçta kullandığımı bir netice alamadığımı aksine kullandığım ilacı bırakırken yaşadığım büyük sorunları,1 seneye yakın kullanmıştım anlattım ve artık ilaç tedavisi görmek istemediği,tanıdığı bildiği iyi bir hipnoz telkinini bilen doktor olup olmadığını sordum,isim vermişti ondan yola çıkarak,baya bir hipnoz ve diğer telkinlerle alakalı bilgiler buldum,derken bu siteyle karşılaştım.Hayatım değişti,öyle ya hayatımı dğiştirmenin zamanı geldide geçmişti bile ya ölecektim düşünce okyanusunda ya olacaktım yeni bir hayatın içinde ve 3 gündür sitedeyim,mp3leri dinliyorum suçluluk ve egoyu,ya şimdilik pek bişi söylemek istemiyorum erken olduğunu düşünüyorum ama düşünce yoğunluğum heleki benim gibi içinde boğulacak kadar,olumsuzluklarla boğuşan benim öncelikle Allaha şükürler olsun sonrada sizler sağolun firenleyebildim bir nebzede olsa,inşaallah devamıda gelecek inanıyorum buna ,ben bitik olduğumu düşünüyordum,fakat çıkmadık canımızdan da asla ve asla umudumuzu kesmememiz gerek.Pozitif düşünce,güzel görmek,en azından zor olsada görmeye çalışmak çok önemli.
İnsanlık adına kim ne iyilik yapıyorsa hepsinden Allah razı olsun...