Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-10-2010, 03:34 PM   #159 (permalink)
delimanyak
Üsteğmen

delimanyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 463
144 Mesajinıza toplam 622 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delimanyak has a spectacular aura aboutdelimanyak has a spectacular aura aboutdelimanyak has a spectacular aura about
Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

Alıntı:
yelda_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

15.10.2010 14:05

öncelikle herkese merhaba:) yukarıdaki yazdıklarımm benim imgelemelerimdii..
ve şimdi sonucu açıklıyorumm..olumlMAmdaki gibi beni aradılarr..KABUL EDİLDİMMM ... BAŞARDIM..
kendimle gurur duyuyorumm...hepinizii çok çok çok seviyorumm...sevınçten ağlıyorumm..bengusu seni çok seviyorumm...ii varsınn..ii varsınızz hayatım degişti ailem benimm....
bonusu açıklıorumm..istediğim şehire dün iş başvurusunda bulundum .saçma sapan hastanelere hiç gitmeyecegım hastaneye başvuru yapmıstım aylar önce aramamışlardı..dün istedıgım hastaneye başvuru yaptımm.bugun öglen saatlerinde aradılarr vede görüşmeye bekliolarrrrr ...şimdii sokaklara çıkma vaktii haykırmaa vaktii...kojaman öpuyorumm

morliçeden sevgilerrr

inanılmaz çok sevindim anlatamam yani bu sevincimi.. gözlerim dolu yani mutluluktan.. senin sayende ben de şimdi daha çok inanıyorum evet evren isteklerimizi gerçekleştirmek için bizim için çalışıyor senin adına da kendim adıma da çok çok teşekkürler..

inşallahh ben de dileğim gerçekleştiğinde buradan aynı enerji ile paylaşabilirim.. evet evet mutluluğumu sevincimi buraya yazıcam gün çok yakın biliyorum hissediyorum şimdiden çok teşekkür ederim dileğim gerçekleşmesine vesile olan herkese evrene tanrıya ve meleklerine..

umarım her şeyin güzel olması artarak devam eder ve daha da çok kocaman çok mutlu olursun sevgiler..

- Korkarım öyle. Delirmişsin, üşütmüşsün, keçileri kaçırmışsın.
Ama sana bir sır vereyim bak: İyi insanların hepsi öyledir : )

Alice in Wonderland
delimanyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla