Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-10-2010, 02:16 PM   #155 (permalink)
yelda_k
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

18.09.2010
Alıntı:
yelda_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çaresizlıklten kurtuluppp ...bir çıkış yolu istiyorummm
18.09.2010
Alıntı:
20 gundur oyaladıklarıııııı sonuçlar içinnn imgelememii yapıorummmm:en geç pazartesi yada salııı yatay geçişiminn kabul edıldıgını duyupp çıglık cıglıga bagırdıgımı imgeliyorummmm
18.09.2010
Alıntı:
ölee birr mutlulukk verdinkii banaa ne kadarr duaa etsemm azdırrr ..bugunn artık tamamen ümidimi kaybetmiştimm..unıdenn arkadaslarr aradıı yurt ayarlamışlarrr bendee gelmeyeceğimi söleyınceeee o kadar cok üzüldümkii bu bölümü bitiremicemm dıeee..gerçekten bu bölümü bitirmek istiyorum ve yaaty geçiş son şansım.. sonraa aklımaa senin açmış oldugun imgeleme geldıı hemenn forumaa geldim..ölee rahatladımmkii butun gunn sevınçtenn uctum uçmaktayımm....kabul edıldıgını öğreneyimm direkk buraya gelipp paylaşacagımm
28.09.2010
Alıntı:
evrene dileğimi gönderiyorummm :)

yatay geçişimin kabul edildiğini çarşamba ya da perşembe günüü telefonla yada kargoyla ögrenmeyii imgeliyorumm.....cığlıklara boğuluyorummm o an aglıyorumm ,mutluluktann uçuorumm galibaaa en iyisi dişarı cıkıpp birazz koşarakk haykırmakkk .....yok yokk bunu yapmamalıyımm en iisi kızlara haber vereyimm sonrada ablama......

ardındaann derinn birr nefess vee iştee başardımmm kelimeleriylee doluuu cümlelerrr.....

evren bana şaka yaptııı vede buguneee kadar öğrenemedımm ama artıkk sonaa yaklastımmm..evrenn senii sonsuzz sevgımlee kucaklıorumm .... evren beni sevdıgınıı biliyorummmmmmmmmmmmmm

6.10.2010
Alıntı:
kara bahtım kör talihimm benimmm..hala bi sess yokk yaa yatay geçiştennn...ama napıoruzzz :) daha büyükk sevinç ve sabırlaa beklemeye devam ediyoruzzz.....
DİLEĞİM BENİİ ELBETTE BULACAKK ŞUAN YOLDAA

YAŞASIN YATAY GEÇİŞİM KABULLL OLDUU DİCEGİM GUNLERRE AZZ KALDIII
13.08.2010
Alıntı:
çok acil imgeleme yapıorumm ..yat geçiş sonuçlarını kargoyla ögrencekmişizz..cama kapıyaa koşmaktann ..sokakta dolaşmaktann bıktımm..ayy bi sokagın başında görsemm koşucamm yaaa..ama yokk gelmiyorr:(
en kısaa suredee (bugun) gelsınn vede getirdiği kagıtta KABUL EDILDİĞİM YAZSINN ...göruyorum yaa yazıoo yazıoo .....kargo gelsınn hemen burdayımm .....

14.10.2010
Alıntı:
yeter artık oyalamayın yaaa...ne kargocu geldi nede belli oldu sonuçlar am ben tükenıyorumm artıkk.....off alalahım ne olurr artık belli olsunn......
15.10.2010
Alıntı:
evrene sessleniorumm!
bugun artık sonuçlar belli olacakk..hemde tamm benim istediğm gibi...bonusu ufukta bugun görulduu :)
ama sonuçlar belli olunca paylaşacağımmm ...
az sonra telefon gelecekk..yelda hanımm yaaty geçişiniz kabul edıldı denılecekk....bana kargoyla haber gelmicekk beni arıcaklarr ....ve ben sonucu duydugumdaa yer yerinden oynayacakk..sevıncımı tüm sevdıklarımle paylaşıp arttıracagımm...akşam yataga yattıgımda kendıme övgü dolu cümleler kuracagımm..sonraa başardım başardımm başardım diyerek uyuyacagımm..bu yatay geçiş benim bundan sonraki başarılarımın başlangıcı olacakk

15.10.2010 14:05

öncelikle herkese merhaba:) yukarıdaki yazdıklarımm benim imgelemelerimdii..
ve şimdi sonucu açıklıyorumm..olumlMAmdaki gibi beni aradılarr..KABUL EDİLDİMMM ... BAŞARDIM..
kendimle gurur duyuyorumm...hepinizii çok çok çok seviyorumm...sevınçten ağlıyorumm..bengusu seni çok seviyorumm...ii varsınn..ii varsınızz hayatım degişti ailem benimm....
bonusu açıklıorumm..istediğim şehire dün iş başvurusunda bulundum .saçma sapan hastanelere hiç gitmeyecegım hastaneye başvuru yapmıstım aylar önce aramamışlardı..dün istedıgım hastaneye başvuru yaptımm.bugun öglen saatlerinde aradılarr vede görüşmeye bekliolarrrrr ...şimdii sokaklara çıkma vaktii haykırmaa vaktii...kojaman öpuyorumm

morliçeden sevgilerrr

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla