Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-10-2010, 07:13 PM   #32 (permalink)
denizyıldızı
Üsteğmen

denizyıldızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 124
236 Mesajinıza toplam 706 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
denizyıldızı is on a distinguished road
Standart Cevap: Gözlerin Gülümsemesi ve Parlaması Etkisi

Alıntı:
mudokon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gürkanx kardeş telkinlere yeni başladıysan en az 1 hafta ego ile suçluluku dinlemeni tavsiye ediyorlar.sonradan diğer telkinleri yavaş yavaş yüklersin.sadece kendine güven dinleme bence.

bendeki etkisine gelince gerçekten gözlerimin içinin güldüğünü ve genel olarak pozitif bir yüze kavuştuğumu söyleyebilirm.insanlara ve kendime önceden negatif elektrik gönderirken şimdi süper pozitif elektrk gönderiyorum.bu da çok güzel bir his.keşke bir hafta önceki halimin fotosunu çekip karşılaştırma şansım olsaydı.o kadar fark varki.inanılmaz gerçekten...

Telkinleri nasıl dinledin arkadaşım; nasıl bir yöntem uyguladın acaba paylaşabilir misin bizlerle?..
Ben uzun süre dinliyorum 3. ayım olacak ama dediğin gibi tam pozitif bir etki göremedim...