Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-10-2010, 02:29 PM   #3 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: bu nasıl bir güzelliktir..

O ne öyle yaaa iğrenç.
Şu ilk resimdeki kadını yıllar önce televizyonda görmüştüm. Tırnaklarına oje sürmek için 6 tane oje ancak yetiyormuş.

Yaaa bu tırnaklar bana hep pamuk prensesin üyev annesini (cadı kraliçe) hatırlatıyor. Tam kafamdaki çirkin cadı görüntüsünün karşılığı. Tırnaklara bak ya kepçe gibi.
Ayrıca da hep beni düşündürmüştür. Acaba nasıl temizleniyorlar filan diye. Ya da nasıl kaşınıyorlar. Bir çok soru gelebilir akla. İlginç bir durum. Kuskunç ve tiskinç olduğuysa su götürmez bi gerçek.