Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-10-2010, 02:04 PM   #5 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Tanı beni , erkeğim ben ( Echoo'nun deneme yanılmaları )

Evet bitmez arayışım.Kimi aşk der bunun adına,kimi sevgi.Ben kendimi ararım aslında her baktığım yerde.Erkek olmanın dayanılmaz hafifliğiyle savrulup giderim ordan oraya.Çoğu zaman ben,''ben'' olacak bir kadın ararım,teni ben kokacak,ruhu benimle dolaşacak...Ne önümde koşacak,ne arkadamdan kovalayacak.Ben benimle yürüyecek bir kadın ararım.Sesim olsun isterim;bazen sessizliğim olsun.Gülüşümde olsun isterim,bakışımda olsun.Ruhum karşısında çırılçıplak kalabilsin,savunmayayım,yorulmamayım isterim.Ben en çok,sende dinlenmek isterim!Güvenmek,inanmak,en çok da ''özel'' olmak isterim.''Benim'' dediğim kadar ''benimsin'',''seviyorum'' dediğim kadar ''seviliyorum'',''inanıyorum'' dediğim kadar ''inanılıyorum'' kelimesini duymak isterim.Saygı isterim.Aklım,ruhum ama en önemlisi yüreğim birilerinle yarışa sokulmasın,karşılaştırılmasın,puanlar verilmesin isterim.Dolambaçlı yolları,karanlık virajları değil,düz ve ışıklı caddeleri severim.'

Mükemmeeelllll!!! Baştan sonra harika bir deneme olmuş. Her kadının okuması gereken bir yazı. Hatta bir de "Kadın olmanın dayanılmaz ağırlığı" yazılmış olsa ne kadar da iyi tanırdık karşı cinsler birbirimizi.
Konuyu sabitliyorum. Emeğine sağlık. Devamını bekliyorum.
Sevgilerimle.