Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-09-2008, 03:07 PM   #25 (permalink)
peyote
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peyote is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: AĞLAMA İSTEĞİ

arkadaşlar bende sıralı ve düzenli bi şekilde yaklaşık 2 aydır telkinleri dinliyorum. son bir haftadır iki kere çok yoğun ağlama krizine tutuldum birdenbire başlıyo ama ağlarken aklıma sürekli beni gerçektende çok derinden üzen şeyler gelip gidiyo, ağlama hissim dahada çoğalıyor.
Eşimde bu durumdan endişe duymaya başladı hissediyorum ama elimden bişey gelmiyo dolu dolu ağlıyorum işte .
Ben 6 yıllık evliyim ve istememize rağmen bir bebeğimiz olamadı ne yazıkki ama bu konu yüzünden birbirimizide hiç kırmadık bugüne kadar bende hep bi zamanı vardır der dururdum kendi kendime bu durumu geçiştiriecek bişeyler bulurdum hep.Şimdi ağlarken eşimi bu duygudan yoksun bıraktığım için büyük bi acı hissediyorum içimde buyuk bi üzüntü eksiklik korkunç bi yanlızlık hissediyorum.Sonra ağlamam bitince de öyle sessiz sakin kalıyorum oturduğum yerde sanki içten içi bi kırgınlık bi küskünlük oluşuyo .. bu süreç bana zarar verirmi napmam gerekiyo yazılanları okudum aslında ağlamak iyiymiş genede kendim içinde duymaya ihtiyacım oldu sanırım .sevgilerimle...
peyote isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla