Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-09-2010, 11:38 AM   #102 (permalink)
Alexandra
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

Ayrıca kendini daha fazla strese sokma Bilgencim. Bebeğine geçirme gerginliğini. Aklını boşalt, Bengisu'nun dediği gibi sütüm artıyor olumlamasıyla kendini ve bedenini yönlendir. Unutma anne sütü çok önemli olsa da bugün çok zengin ek besinler var. Benin yeğenim hiç anne sütü alamadı, ek besinlerle büyüdü ve karşılaştığım pek çok çocuktan daha zeki ve daha sıhhatli.

Korkma, bebeğinin en büyük ihtiyacı huzurlu ve sevgi dolu annesi. Çevrendekileri, söylenenleri ve okuduklarını unut. Bu dönem önemli olan tek şey sen ve bebeğinsin.

Sana da güzel meleğine de sağlıklı, huzurlu, bolluk bereket dolu bir ömür diliyorum.
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla