Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-09-2010, 09:05 AM   #137 (permalink)
yelda_k
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: Morliçe :) Tropikal_k

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle geçmiş olsun canım.

Bakıyorum da senin gözler yine altına kaçırmaya başlamış. Hayırdır? Nedir seni bu kadar üzen şey? Gelecekten bahsederken neden kaybeden olduğunu imgeliyorsun? Şuan zaten asla pişman olmayacağın hayata sahip olmak değil mi çektiğin tüm sıkıntıların sebebi?

İnşallah yatay geçiş sınavını kazanırsın. Bir de gözlerinin içi gülerken konuşuruz. Hakkında her şeyin en hayırlısını diliyorum.

Sevgiyle kal, sağlıkla nefes al.
  • canım benimmm hayatımdaaki muhteşem arkadaşımmm....
  • güldürdün beniii yaaaa allahtaa seni güldürsünnn :)
  • bugunn iyiyiim dün esti yinee bana ..benim üni 20sınde açıldıı benn gidemedimmm yatay geçiş sonuçlarını bekliyorumm.....
  • hoşş kabul edılmesemdee gitmicem ilk dönemm ama üzülüyorumm işteee okumakk istiyorumm benn bu bölümden mezun olmakk olmakk istiyorummm...
  • herkess sabah uyandıgımdaa okulaa gıderkenn benn gıdemıyorumm cok canımıı yakıooo düşününcee..alışkın degılımm ılk deefaa okullar acıldıı ve benn okulaa gıtmıorumm
  • ewet bu benım kendı secımımm kppssye hazırlanmakk ıcın gıtmıyorummbunudaaabılıorumm ama esıyolarr işteee

desteğin için sağoll kujumm ..kocamn öpüyorumm seniiii

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla