Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-09-2010, 10:13 PM   #123 (permalink)
yelda_k
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: Morliçe :) Tropikal_k

• bugun gelmiyim dedim uğramıyım gunlugumee :) ama cok zor olduu 1 saaattir dolanıyorumm olee en sonunda dayanamadımm ve kollarındayımm yineee
  • hayatımdaa alışkanlık yaptınn ya bakıyorumda herkess yuvarlanıpp gıderkenn ne kadar cok engellerle karşılasıolarrr (AYNI BEN)
  • ruh halimm bi uçurtma gibi bugun...
  • yine ders çalışamadımm ..
  • sebep yokk
  • canım istemedıı ..neden çalışmıorumm yaa karar veriyorumm başlıcamm aman diyorummm boşverrr girerim bir işe bakarım kendimee sonra diyorum saçmalamaa hani hedeflerin nerye kaybolduu yıkılış anlarınn ,başarısızlıklarınn ..yinemi böle olsunn tabıkı hayırrr..
  • olmayacakk bu seferrr yıkılış yokkk olmayacakkk !
  • başarı beni bulacakk sımsıkı sarılacak banaa bırakmıcakk yakamııı ...rabbim yardımm edecek bana...
  • 20sınde uni acılıoo ben ılk defaa okula gıtmedıgımmm bır yıla giriyorumm endişeliyimm aslındaa ...ama panik yokk atak varr!
  • umutlarımla yüceliyorum bennn ,düşüncelerimle zarifliğimlee,sessizliğimle,bakışımlaaa,fırtınalar ımlaaa,geçmişimlee geleceğimleee ,var oluşumla,terkedilişimlee,hayırlı birr hayat beklerkenn,nefes alışımlaa YÜCELİYORUMMM .
  • KARINCAAAA.....

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla