Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-09-2010, 05:16 PM   #52 (permalink)
Casandra
Teğmen

Casandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 117
83 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Casandra is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

Merhaba arkadaşlarım ,son 3-4 gündür aklımı karıştıran bi soru var..
İmgelememe son 1 aydır hızla devam ediyordum..Ama sonuç hala etkisiiz,nötr yani..Ne iyi ne kötü..
İmgelediğim hayal bi ipucu bile göstermiyor..Aslında gösteriyor sadece düşlediğim şey hakkında..Olmuşu yok yani 3-4 gündürde hatırlatıyor kendini sanki..

Ama motivasyanum çok düştü..Çekim yasasında sadece bildiğim kadarıyla insanların iradelerine hükmedemiyosun,sadece aynı enerjide olabilirsen belki..Yanlış söylüyorsam düzeltirseniz çok sevinirim canım arkadaşlarım..

Ayrıca bir hayalin gerçekleşmesi için herkesin yararına olabilcek şekilde çekmelisin diye biliyorum sanki ben..
Örneğin apartmanımızın karşısında harika bahçeli dublex bir ev var..Her gördüğümde de içimmi geçiririm o eve karşı..Ama ben o eve nasıl sahip olabilirim ki,o evde zaten birileri var..Kendi evleri ve çok seviyorlar ömür boyuda orada kalmak istiyorlar..En iyisi bile olsa istemiyorlar..Bende illa ''o ev''diyorum..Benzeri değil,o ev..

Çekim yasası şimdi nasıl benim imgelememi gerçekleştirsin ki..
Ya da şöyle söyliyeyim nasıl şüphelerim gitsin ki..

Bir evi iki kişi paylaşamaz ki :) Ayrıca o evin sahipleri zaten var ki..
Sırf bu korku ve tereddütüm için bıraktım ,ev imgelememi...
Başka ev istemiyorum,o evle ne hayaller kurdum hepsinin uçup gitmesini istemiyorum..
vazgeçersemde sanki ne biliyim,çekim yasası hakkında bütün bildiklerimi unutacakmışım gibi geliyor..

Ben ısrarla o ev diyorum,sahibi bahçesine gidip çiçeklerini suluyor :))

Kafam karışık doğrusu..Soru işaretlerime yardımcı olursanız çok sevinirim..
Casandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla