Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-09-2010, 12:36 AM   #102 (permalink)
elisya
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough
Standart Cevap: my desktop therapy

Arkadaşlar Merhaba,

Bende bu programı en başta anlatıldığı gibi indirdim. Ayarlamalarını da kendime göre yaptım. Gerçekten güzel bir yöntem.
Yani Ekrana yazılar geliyor ve beynimiz bunları anlayıp bilinç altına iletiyor.. yanlış anlamadım değilmi? harıka..

Yalnız bu programı çalıştırdığım zaman pc yi yavaşlatıyor galiba.
internet sayfaları çok yavaş açılıyor.. bu olumlamanın yanında küçük bi detay tabi..

ikincisi ise buraya olumlamalar yükledik yada resimlerde yükledik. Peki bunları gene olumlamalarda olduğu gibi 21 gün falan mı dinlicez . Benim şuana kadar 5 tane olumlamam oldu. para, sağlık, özvarlık vs..
Hergün birini açarsam 21 günlük olumlamanın yerine geçmez heralde.. O kadar da çok olumlama var ki daha ..

Bir de çok şeffaf olunca beynimiz bunları nasıl okuyup anlıyacak ki.. ben genede hafiften okunabilir yaptım. o zamanda gözlerimiz yoruluyo..

Arkadaşlar siz olumlamaları nasıl çalışıyorsunuz rast gele bir gün birini çalıştırarak mı ?.

Lütfen dinleyen arkadaşlar bana yardım edebilir mi?
elisya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla