Konu: Zero Limit
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-09-2010, 06:21 PM   #265 (permalink)
elisya
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough
Standart Cevap: Zero Limit

Merhaba arkadaşlar

Bugün işyerinde çok garip bir şey oldu hala etkisindeyim. aslında hem kötü bir olay ardından da güzel bir durum oldu benim için.

Bunu buraya yazmamın sebebi Ho'oponoponoyu denememden hemen sonra oldu.

olay şöle, günlerdir şirketimdeki bilgisayarım bozuk olduğu için sürekli tamirde geliyo gidiyo başka bişiler çıkıyo gene gidiyor falan bir türlü kullanamadım. En sonda bugün tam anlamıyla pc deki işler bitti ve bilgisayarım geldi. bende başka bir arkadaşın bilgisayarına geçip ilk kez bugün okuyup anlamaya çalıştığım Ho'oponopono yöntemini kendi kendime tekrar ediyordum öle belli belirsiz söylüyordum kendi kendime..

Neyse bilgisayarım gelince ilk iş bir dosyayı patrona ( kendisinden pek haz etmem) tekrar atmam gerekiyordu . Tam pc mi açtım dosyaya bakacaktım bişiler olduve dosya kayboldu. artık ben mi yaptım pc den mi oldu bilmiyorum. patron oturdu ve aradığı dosyanın üstüne ( bugün kü tarih olduğu için hemen anlaşıldı) başka bişi yüklemişsin öncekiler gitti diye beni herkesin içinde azarladı. bir sürü laf etti. nasıl moralim bozuldu. işin kötüsü ne yaptığımı bile bilemiyordum. Çok üzüldüm. Azarlama faslı bittikten sonra Ben geçtim mutfağa ve içinden Ho'oponopono yu söylemeye başladım.

sorun olduğu için Özür dilerim. Lütfen beni affet.. Seni seviyorum ( bunu ona nasıl söylediğimi sinirden hatırlamıyorum bile çünkü sevmiyorum patronu) ve teşekkür ediyorum.

Bir iki tekrar ederken. kapı çaldı ve patronun misafiri geldi. ben içeri girdim.
Sonra nasıl olduysa arkadaşın bir lafıyla gülmekten koptuk.
nedendir ?.. nasıl oldu derken.. 10 dakka önceki üzüntülü halim gitmiş içimde gülmekten dolayı bir mutluluk bir sevinç gelmişti. ama genede kelimelerimi söylüyorum içimden. inşallah bulunur diyede dua ediyordum. ve hala gülüyorduk bu arada

yarım saat sonra patron geldi ve şak diye kaybettiğimiz dosyayı buldu. Şaşkına döndüm resmen

Yani şimdi bu nedir Ho'oponopono nun gücümü , yoksa zaten olucak bişi miy di..?

Patron beni yerin dibine soktu nerdeyse ama hala bir burukluk var içimde oda yanına kar mı kaldı..

yoksa bu olanlar benim içimde mi oldu.. arkadaşlar nedir bu yaşadığım?.

Şuan hala garip bi şekilde mutluyum.
elisya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla