Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-09-2010, 02:17 AM   #58 (permalink)
scouter
Üsteğmen

Tesekkür: 5,442
239 Mesajinıza toplam 759 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
scouter will become famous soon enoughscouter will become famous soon enough
Standart Cevap: Rüyalar gerçek olursa....

Ailem Altıncı Hissimin çok güçlü olduğunu söyler bana genelde. şimdiye kadar gerçekleşen çok fazla rüya gördüm ama bu rüyalarımdan sonra adeta altıncı hissimi reddetmek için elimden ne geliyorsa yaptım diyebilirim. Bu link bayağı eski sanıyorum hala okuyan benim gibi birileri vardır belki diyerek sizlere yaklaşık 11 yıldır hiç kimseye doğru dürüst anlatamdadığım gerçekleşen rüyalarımı ve ardından yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak istedim. Belki de paylaşarak huzura erebilirim.

11 yıl önce 1999 yazının Haziran ayının sonlarına doğru hemen hemen her gece ve hemen hemen aynı saatlerde (gece saat 3-3.30 civarı) hep aynı rüyayı görmeye başladım.

Değirmendere'yi görüyorum rüyamda. ÖZellikle her gece aynı yeri, aynı mahalleyi görüyorum...

Burası Yüzbaşılar Mahallesi, Salı Pazarının kurulduğu yer, okul çevresi ve dere boyu...

Her gece aynı yerler ve rüyam hiç değişmiyor...

Yıkık dökük yerle bir olmuş binalar, taş taş üzerinde kalmamış, ortalık toz duman, yıkık binaların bazılarından dumanlar yükseliyor. Toz mu? hayır bu binalar yanıyor, yangın çıkmış bu binalarda.

Yıkıntıların arasında insanlar geziniyor, üstleri başları perişan halde, toz toprak içerisinde gözleri boş bakıyor, bir çoğu şokta, hatta bazıları yıkıntılardan çıkmış, yıkıntıların içerisinden hala sesler, çığlıklar yükseliyor, yıkıntıların etrafında, enkaz altında yakınları kalan insanların telaşları, çığlıkları, etraf yaralı ve ceset kaynıyor. Yaralılar ve cesetler yerde üst üste yığın yığın....

Yaralıları naklediyorlar ama cesetleri aynı yerde biriktiriyorlar. Cesetlerin çoğu parçalanmış vücutlar, her yer kan içinde ortalıkta ağır bir kan kokusu hakim. Cesetlerin ve yaralıların arasında çok sevdiğim insanlar var. Çok net görüyorum.

Hava çok sıcak, çok boğucu bir hava var ama gökyüzünü bir toz bulutu kaplamış, güneşi göremiyorum....

Körfezin tamamını savaş gemileri kaplamış, gemiler sürekli hareket halinde biri gidiyor, biri geliyor.Gökyüzü uçak ve helikopter kaynıyor, hepsi çok alçaktan uçuyor...

Allahım nedir bu savaş mı çıktı? bizi biri mi bombaladı, neler oluyor? Ben neyi görüyorum?

Kan ter içerisinde uyanıyorum. Korkudan tüm vücudum titriyor. Sakinleşmeye çalışıyorum ve tekrar uyumaya çalışıyorum.

Her gece tekrar aynı rüyayı göreceğimi bildiğim için korkarak uyanıyorum.

Çok kötü şeyler, hatta büyük bir felaket olacak biliyorum ama ne yapmam gerektiğini veya başımıza geleceğin ne olduğunu bilmiyorum...

Gün içerisinde aşırı sinirli ve gerginim... Her olayı birbiriyle ilişkilendirmeye çalışıyorum ama nafile... Yok hiçbir açıklama yapamıyorum...

Ceset veya yaralı olarak gördüğüm sevdiklerimin kimler olduğunu hatırlamaya çalışıyorum ama nafile hatırlayamıyorum. En küçük bir ip ucu bile yok.

Bu rüyalar böyle yaklaşık 2 ay devam ediyor. Hep aynı yerler ve hep aynı manzara... Ve ben her akşam aynı şekilde kan-ter içerisinde titreyerek uyanıyorum...

Bu rüyayı en son 16 Ağustos 1999 akşamı saat 3-3:30 civarında tekrar görüyorum...

17 Ağustos 1999 akşamı ise saat 03:05'e kadar hiç rüya görmüyorum....

Dönmektir sanırsın marifet. Arş dönüyor,yıldızlar dönüyor dersin : zahiridir gördüğün, zahirde dönersin. Marifet dönmek değil bulmaktır. Bilesin...
Hz.Mevlana....
scouter isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla