Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2010, 09:00 AM   #47 (permalink)
mertmis
Teğmen

Tesekkür: 1,168
51 Mesajinıza toplam 162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mertmis is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Basit Ama Etkili Bir Egzersiz !

Alıntı:
hcr20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne derece doğru bilmiyorum ama ayna ile aklımda kalanlar şöyle;siz aynadaki görüntünüze pozitif olarak baktığınızda enerjiniz azalır ama aynadaki görüntünün size baktığını düşünerek baktığınızda aynadaki görüntüden enerji alırsınız. Her gün yaklaşık on saniye aynadaki kişiye hayran hayran bakın ve ardından bir iki dakika o kişinin size baktığını düşünerek yoğunlaşarak bakın güne enerjik ve pozitif başlayın

Bu basit uygulamayı ilk yaptığımda gözümdeki korkudan bir türlü kurtulamamıştım. Bu korkunun ne olduğunu kendime sormama rağmen doğru dürüst cevap alamadım. Ancak senin yorumunu okuyunca anladım. Aynaya benim bakmam beni tüketiyor ve bundan korkuyordum. Ancak daha sonra tekrar lavaboya gittim yüzümü yeniden yıkadım temizlik ürünleri ile cildimi temizledim, kremlerimi sürdüm daha sonra hafif bir makyaj yapıp aynadaki kişinin bana baktığını hayal ettim. Ve inanmıyacaksınız. İçimdeki korkunun yerini umut almıştı. Bunu daha çok sevdim. Herkese teşekkürler iyiki hayatımda varsınız sizi seviyorum teşekkür ederim özür diliyorum ve beni affedin
mertmis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla