Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-09-2008, 11:51 AM   #19 (permalink)
Pamukk
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of
Standart Ynt: sitemizi lütfen basitlestirmeyelim

Alıntı:
AZARRATH Nickli Üyeden Alıntı
Her sitede oluyor böyle,sitenin uzun zaman üyesi olanlar sitenin seviyesi düştü diye serzenişte bulunurlar

3 konu açtım ,birisi beden diliyle ilgili,açmadan önce arattım çıkmadı,ben kişilerin davranışlarında aslında ne demek istedikleriyle yani beden diliyle ilgilendiğim ve kendimce faydalı bulduğum için e-kitap tarzı birşey yapıp paylaştım

İnsanlar sorunlarından bahsettiği için dedim ki biraz da eğlence olsun,ve kedilerle ilgili hoş bir konu açtım,şimdi pişman oldum,gereksizse siliniz

Birde güzellik konusunda pek de bilinmeyen yüz yogası diye bir konu açtım,ki forumda güzellik uzmanları da vardı,onların da fikirlerini almak için açmıştım,doğru mudur,faydalı mıdır

Öyle konu açıp da sivrilme meraklısı değilim de,amacım paylaşım,

Bunun dışında diğer konularla ilgili fikirlerimi belirtiyorum,varsa yanlış bilgilerim doğrusunu öğrenmek için yazıyorum bir bakıma

Şöyle yapın o zaman;yeni üyelere bir kaç ay konu açmayı kapatın,3 ay falan yeni üye konu açamasın,sitenin amacını öğrensin,tabi sizin için yeterli süre daha fazla da olabilir,bunu yapın belki seviye düşmemiş olur

Yok direkt üzerine alınman yanlış olur azarrath ,paylaşımlarını gördüm çok faydalı şeyler ,özellikle yüz yogasını ben ne zamandır arıyordum görsel tarifini , inan senin eklediklerin çoğu eklenen şey yanında çok faydalı katkılar (yani onlarla kıyaslamaya zaten gerek yok direkt faydalı katkılar diyebiliriz) sevgili mustang abla ,mümin ve cedrus senin paylaşımların tarzında olan paylaşımlara demediklerini ben hissediyorum ,onu kastetmemişlerdir arkadasım ..Sadece konu eklemiş olmak için eklenen konular yani bize hiçbir katkısı olmayan ben de onu anlıyorum ve hak veriyorum..Ben de demiyorum ki sadece belli başlı seyler olsun ,tabi ki eğlence de olacak karikatur,fıkra ,faydalı bilgiler var cok guzel uzman tv den..ben mesela uzman tv yi bu site sayesinde keşfettim benim içi kazanç oldu .ama bazen ayar kaçıyor gibi yani kastım burada varmış yokmuş,varlığı yokluğu birşey ifade etmeyen interneten oradan buradan popüler tüketime dayalı heryerden bulabileceğimiz şeylerin gereksizliğini kastediyorum ben de
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla