Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-08-2010, 11:12 AM   #7 (permalink)
elccy
Üsteğmen

elccy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 391
287 Mesajinıza toplam 962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elccy is on a distinguished road
Thumbs up Cevap: Muhteşem bir Bachata Gösterisi...

çoooooookkkk Güzel bir dans.. yalnız salsaya da benzemiyor mu sizcede?? Ben tango,salsa yapıyordum,eşimle de tangoya başlamıştık ve ona da çok yakışıyordu.. ama sonra ben başka kişilerle de dans etmem konusu ortaya çıkınca ( çünkü ben eşimden 1 yıl önce bu dans da profösyonel olmuştum ve ona yeni öğretiyordum,ama eski partnerimle de dans etmek de hoşuma gidiyordu) dansı bırakmak zorunda kaldım. inanır mısınız,tangoya öylesine başlamıştım,hatta ilk gittiğim gün dans hocam bana 'Tango eroin gibidir,bir kere alıştın mı bırakamazsın' demişti. bende içimden dalga geçmiştim,ama ilk derten sonra büyüsüne kapılmıştım,sanki ben yıllardır tango yapıyordum da hasret kalmıştım gibi dans ediyodum, hatta hocam sen eski Tangocu musun diye sormuştu.. ve tango hayatım öylece başlamıştı,harika bir gurubumuzda vardı,ama eşimle tanışınca ,dans etmeyi bırakın beni izlemeye bile götürmeye korkuyor.. biliyor dans tutkumu... neyse önemli değil,eşimin ve benim huzurum yeter bize... o ozaman ki bir anı benim için... ama tavsiye ederim...büyülü bir dans.. her derse giderken,özel giyinirsiniz,uzun tango etekleri,özel ayakabılar,siyah ve kırmızının uyumu ,sıkı toplanmış saçlar ve kırmızı bir gül.. asil ve büyülü bir dans... asla vaktin nasıl geçtiğini anlamazsınız.. ben ki topuklu ayakabılarla asla arası iyi olmayan ben,o tango ayakabıları ile uçuyordum... ve nasıl oluyordu hala daha şaşırıyorum.. kesinlikle ben diğer hayatlarımın birinde tango dansçısıydım.. dans ederken o kıskanc ve imrenilen bayan arakadaşlarımın bakışlarını hissettikçe, kendime daha da güvenim artıyordu.. ah ahhhh eski, günler ,tango ve ben..

haydi tangoya....