Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-08-2010, 06:49 PM   #4 (permalink)
Alexandra
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: Ben seni hiç unutmayacağım...

Alıntı:
the desert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
unutmak gerekıosa keısnlıkle unutulmalı..meli malı ama zor mor ama onemlı olan zoru başarmak...

Yoluna devam ediyorsun mecburen fakat geçmişinde sana güzel bir şeyler vermiş bir insanı unutmayı doğru bulmuyorum ben artık. Zamanında ben de senin gibi düşünüyordum, ancak affetmeye başladıktan sonra, içim sevgiyle dolduğunda unutmak gerekmediğine de karar verdim. Yaşadım güzeldi ve bitti, dostça ayrılduk, yollarımıza gittik ama aklıma geldiğinde seninle yaşadıklarım dostça anacağım, yüzümü bir gülümseme alacak...

İyi ki vardın, diyeceğim iyi ki geldin girdin hayatıma...

Artık kalıplaşmış düşüncelerin ötesine geçtim. Benim baktığım yerden her şey daha berrak daha aydınlık...

Omuzuma bir yıldız kondurup gittiyse, unutmaya çalışmanın anlamı ne?
Hep seveceğim ve hiç unutmayacağım.

O benim ilk göz ağrım. Sevgilim. Şimdi de dostum. Görünce yaklaşıp yanına dostça sarılacağım.

- meli, -malı bence de olmaz. Karar verdin mi yapacaksın bu dünyada...

who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla