Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-08-2010, 05:47 PM   #2 (permalink)
bluegirlx
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Ders Çalışırken Telkin Dinleyebilirmiyim?

sana sınavında başarılar..kısık sesle hopölörle dinlemeni öneririm..ders çalışırken bana yardımı oldu ..ama kulaklık için olumlu bakılmıyor Atakan beyin bu konuda düşüncesi hopörlörle dinlenmesinden yana..

devam ettiğim telkinlerde vardı bu sırada ..öğrendiklerim benim hayrıma ,öğrendiklerimi zamanı geldiğinde hatırlayacağım..bilinç altımda kalan şeyler zamanı gelince dışarı çıkacaktır..umarım faydası olmuştur..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla