Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-08-2010, 09:07 PM   #5 (permalink)
zynp0
Üsteğmen

Tesekkür: 5,802
254 Mesajinıza toplam 1,455 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the rough
Standart Cevap: Arkadaşım cimri? Ya da başka bir hastalığı var bilemedim?

rockday seni çok iyi anlıyorum, bu durumda yapılabilecek tek şey o arkadaşınla görüşmelerini en aza indirmek. Benim de lisedeyken 1-2 yakın arkadaşım öyleydi. Mesela bir tanesi parasını olmadık yerlere harcayıp asıl önem vermesi gereken konularda cimrilik yapıyordu. Örneğin senin de dediğin gibi sağlıksız yerlerde yemek yiyordu, ben de uyum sağlamak durumunda kalıyordum, karşı geldiğim zaman da alttan alta beni "zengin"likle "suçluyordu". Oysa onun da benim de ailelerimiz orta halli. Parasını düzgün harcamayı bilemeyen insanlar seni bolluk içinde yüzüyorsun sanıyor. 20 tl'yi gidip korsan film cd'sine verip 2 tl lik yemek yemeye gidiyor. Doğru düzgün bir yerde yiyelim diyince de sen rahatsın bıdıbıdı. Sinirlendim yine Şimdi görüşmüyorum hiçbiriyle çok memnunum Umarım sen de bundan sonra hep gönlü zengin insanlarla karşılaşırsın :)
zynp0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla