Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-08-2010, 11:15 PM   #2 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Kan korkusu için telkin?

Alıntı:
Casandra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlarım..
Benim hayatta ki en büyük problemim kesik bir deriden kan gelmesi..Hayatımda çıldırabileceğim en büyük sebeplerdir..Kan ,diyince bile bir garipleşiyorum :)
Bununla ilgili bana özel tavsiye edebileceğiniz telkinler varmı..İnanın artık bu korkumu yenme vaktim geldi..Tv'de bile kan gördüğümde oturup ağlayan bir insanım..
Şimdiden çok teşekkürler :)
Merhabalar Casandra,

Dilerim en kısa sürede bu fobinizden kurtulursunuz. İnanırsanız zaten başarabilirsiniz. Kan korkusuyla ilgili olarak hazırlanan telkin var. Dilerseniz linki inceleyebilirsiniz.

Fobileri Yok Etme :: Kan Korkusu - Hayatım Değişti Telkin CD

Sevgilerimle.