Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-08-2010, 03:26 PM   #108 (permalink)
cadi_bm
Yüzbaşı

cadi_bm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,795
784 Mesajinıza toplam 4,533 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to behold
Standart Cevap: Cadi_bm Değişim-Gelişim Güncesi

Neymiş efendim hep böyleymiş; o yüzden bundan sonra da böyle gidecekmiş. Ben onu şöyle çevirdim: Hep böyleydi o yüzden artık başka türlü olacak. Diğer tarafını denemek istiyorum madalyonun. Farklı olan ne varsa şimdiye kadar yapmadığım hepsini bir güne sığdırdım. O(nlar) şaşkın; ben çok eğleniyorum. Önce sabahtan başladım offlaya pufflaya kalkmak yerine bangır bangır bir müzik açıyorum. Yarım saat önce kalkıp eğlenerek hazırlanıyorum. Gülümseyerek çıkıyorum yola hiç umrumda değil 'deli' desinler kim inkar edebilir 'delilik' bile bana yakışıyor :P Herkes hayırdır kızım diyor ne oldu sana. Hiiiççç diyorum ne olmuş ki :P Korkularım vardı ofistekilere karşı; buna bile gülüyorum. Telefon çalınca heyecanlanırdım şimdi bunu bildiğim için gülüyorum içimden; gülümseyerek dışımdan.Karşıdakine de yansıyor anlamıyorum ama hoşuma gidiyor. Asık sesli Sevgi Hanım bile ( yüzünü o halde hiç görmediğim için) kıkırdadı telefonda ( tek deli ben miymişim :P). Müdür basıp ofisi yine anlamsız cümlelerle üstüme gelirse(bunu niye yapıyor bir anlasam? Ayağa mı kalkmalıyım ama koltuğa yapışıp kalıyorum bırak beni koltuk yaaa) korkusu gelince yine gülümsüyorum; diğer sefer ben de O'na doğru yürümeyi denemeliyim mutlaka acaba ne yapar Faydalı şeylere kaptırıyorum tüm gün kendimi bir bakıyorum zaman verimlice avucumun içinde. Akşam yine gülümseyerek sadece ben varmışım gibi merkezde ( öyle değil mi ki zaten) yürüyorum. Öyle bir güven dolaşıyor ki damarlarımda beni uçuracak diye korkmuyor değilim ;)) Evimi seviyorum, arkadaşlarımı, telkinlerimi, en çok da Kendimi ;)) Heyyyyooooooo
cadi_bm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla