Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-08-2010, 08:26 PM   #3 (permalink)
Casandra
Teğmen

Casandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 117
83 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Casandra is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Casandra'nın günlüğü :)

Çok teşekkürler Zerynthia :)

Yaşım çok genç..Allah tarafında bi yetenekle doğdum,diğer insanların daha farklı yetenekleri gibi..
Resim yapmayı bayılan bir insanım,ki okulumuda bu yöne yönlendirdim..

Fakat hayatımda ki tek güzel şey buydu herhalde..
Çok olumsuzdum..Çok yıpranmıştım..Çekim yasasını,telkinleri,kuantumu 2 yıldan beri araştırmaktaydım fakat bir adım bile ilerleme katedememiştim..Facebookta Sevgili Akın Berk Sürücünün açtığı çekim yasası ve kuantum sayfasını 1 aydan beri araştırmaktayım..Son bir haftadır o olumsuzluğumun gitmesi ne hoş..Ki Akın bey'de bu sitenin önemli üyelerindendi..
Uyguladığı metodlar hayatımda daha birşey değiştirmedi..Çok kısa bide vadede başladım zaten..Ama asıl mesele için o metod her konusu yarıyor..Bakış açım değişiyor evrene karşı..
Bu sitenin güzel dostluklarıyla beraber ve telkinleriyle hayatıma daha yön katıcağıma inanıyorum..

Bu sayfaya en kısa zamanda benim için ufak bir mucize yazmayı planlıyorum ve sizlerle paylaşmayı istiyorum..

Ben büyük bir Funda Arar fanıyım..Kendisini şarkıları için değil,kendimle özdeşleştirdiğim için çok severim..10 yıllık bir sevgi geçmişim vardır ona karşı..Geçen sene kendisiyle tanışma fırsatıda buldum..Şimdi avatarımda ki yağlı tabloyu armağan ettim,kendi el emeğimle yaptığım..Yollayalı 5 gün oldu..Her an telefonum çalcak diye ağzım kulaklarıma geliyor..Küçük mucizeler benim için şimdilik önemli çekim yasasıyla beraber..
Beni aradığı anda sizlere haber etmek istiyorum..
Şimdilik bu güzel sayfama bunu paylaşmak istiyorum :))
Casandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla