Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-08-2010, 10:08 AM   #106 (permalink)
cadi_bm
Yüzbaşı

cadi_bm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,795
784 Mesajinıza toplam 4,533 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to behold
Standart Cevap: Cadi_bm Değişim-Gelişim Güncesi

Tamam neşeliyim, mutluyumm ohhh diyorum ne güzel dinlemişim sabah güzel bir müzik, güzel bir kıyafet seçmişim gelmişim işime. Hava sıcak ama olsun; yüzüme yüzüme sıcak havayı ne de güzel üflüyor şu fan napsın garibim elinden gelen bu. Ya bir insan bir işi ellibin kişiye anlatır mı yapsın die. Sonra da tek tek gidince adam kızıyo kaç kere söylicem yazdım die. Oyy insanların içinde azarlandım mı ben şimdi? Yok canım alt tarafı 5 kişi; hem O'nun huyu öyle, napsın yüz kişi aynı şeyi isteyince. Keşke ben de O'na bağırsaydımm nerden bileyim die.Yok canım olur mu ayıp. Hem ben de mıy mıy bişeyler söylemeye çalıştım kendimce. Sakinim, iyiyim olur öyle şeyler amaaannnnn süperim ben süper
cadi_bm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla