Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-08-2010, 10:06 AM   #40 (permalink)
smyrna1
Guest

Tesekkür: 828
273 Mesajinıza toplam 1,033 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nice
Standart Cevap: Sayısal Loto Telkin Grubumuz Hakkında

verilen her türlü emek kutsaldır ama bana bu şans oyunları için telkin bilimsel olarak imkansız gibi geliyor, sermaye piyasaları için 1970 lerde hazırlanmış random walk teorisi vardır(Random walk hypothesis - Wikipedia, the free encyclopedia) bu teoriye göre borsalarda fiyatlar borsacıların düşündüğü gibi sistematik bir şekilde değil serbest tesadüfi hareketlerle olur, hayattada bu böyledir, milli piyangocuyu sokakta gördünüz, ve çektiğiniz piyangonun sayıları bellidir ama kazanacak sayılar daha sonra belli oluyor, burda çekim yasasının falan etkili olacağını sanmıyorum, kazı kazan gibi oyunlarda kazanacak kağıdın önceden belli olması sebebiyle 50-100 tane kağıdın içinden çekim yasası diyebiliriz, telepati diyebiliriz artık bir şekilde doğru kağıda yönlenebiliriz bu olabilir, bende şimdiye kadar hiç milli piyango sayısal hiç bir şey oynamadım, bilenler bilir izmir konak meydanında kazı kazancılar vardır, sadece 1 yada 2 kez kazı kazan oynadım ama nafile:)
smyrna1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla