Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-08-2010, 03:12 PM   #46 (permalink)
fgceker
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

Alıntı:
inferius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
birkaç gün sonra bir başka bir şehirden misafirim gelicek ve acyip heycanlıyımm..
fakat mutlu değilim sanki iistediğim kadar kaliteli bir misafirperverlik olmazsa diye ödüm ödüm ödüm patlıyor....
daha 3-4 gün var ama dünden beri stres içindeyim
kafamı dağıtamıyorum bir trlü foruma bakıyorum bunun için gzl bir yöntem var mı die?
artık eliden ne gelirse uygulamlaıyım

Allahım içimdeki bu panik neden?
neden sevinemiyorum ki?
kendime güvenmem lazım başarabilirim çok güzl geçebilir!!
buna inanamıyorum
resmen endişeliyim....

Sende mi bürütüs

Tatlım bakıyorum etraftaki panik havasına sende hemen adapte oluverdin Merdane şimdi geliyor valla ,bilesin

Sen ihtiyacın olan o tekniği zaten biliyorsun canım,ve ihtiyacın olan o enerjide zaten içinde çoook hemde çoook fazla var

Hemen kurduğun olumsuz cümlelere ben kocaman bir İPTAL diyorum

Hadi bakayım ne oldu senin anı yaşama politikan,daha 3-4 gün sorna olacak bir şey için endişeleniyorsun

Sen bugün yapabileceklerine bak,ve hazırlıklarını yavaştan yavaştan tamamlamaya başla ki misafirin geldiğinde hazır olabilesin.Hem hiç aklına gelmiyor mu bakayım senin.Sen iyi bir ev sahibisin ki insanlar gelip kalmak için senin evini tercih ediyorlar İşe lütfen birde bu tarafından bak.güzel düşün ki güzel olsun değil mi canııımmm

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla